Tai kol kas vienintelis priedas alyvoms, įtrauktas į Gineso rekordų knygą dėl savo ypatingų savybių. Tufoil – tai aukščiausios kokybės pastovi PTFE (politetrafloretilenas) mikrominiatiūrinių dalelių ir tirpaus molibdeno suspensija alyvoje. Tinka visiems benzininiams ir dyzeliniams varikliams, pavarų dėžėms (išskyrus automatines), diferencialams ir kt.

Tufoilo trinties koeficientas yra 0,029 !!! . Todėl įpylus šio priedo į variklinę alyvą, sumažėja trintis tarp variklio detalių, variklis dirba tyliau ir tolygiau, sumažėja degalų sąnaudos (apie 5-10 proc.), padidėja variklio galia ir tarnavimo amžius.  Tufoil buvo tobulinamas daugiau kaip 25 metus, jo gamybos technologija yra apsaugota 12 patentų JAV, Vokietijoje, Japonijoje, Prancūzijoje ir Anglijoje. Produktas buvo testuotas JAV nacionalinio standartų biuro testais, kur atitiko aukščiausius reikalavimus ir parodė neįtikėtinus rezultatus 4 rutuliukų trinties stende.

Pakanka įpilti apie 118ml Tufoilo į 3,8-4,7 L talpos karterį, kiekvieną kartą keičiant alyvą. Pirmą kartą naudojant Tufoil, yra rekomenduojama įpilti į karterį apie 236 ml produkto. Pavarų dėžėms (mechaninėms) ir diferencialams maišyti santykiu 10:1. Netinka automatinėms pavarų dėžėms, nenaudokite dvitakčiuose varikliuose, kur degalai yra maišomi su tepalais. Degus. Vengti kontakto su oda, kad nepatektų į akis. Saugoti nuo vaikų.

Gamintojas : www.fluoramics.com/tufoil