Dyzelinio kuro priedas žiemos sezonui

Apsaugo dyzelinį kurą nuo užšalimo ir parafino susidarymo, neleidžia užšalti kure esančiam vandeniui ir užsikimšti kuro filtrui. Kuras išlieka takus net ir labai žemose temperatūrose (iki -26C). Apsaugo kuro sistemą nuo korozijos. Palengvina variklio užvedimą. Išvalo purkštukus, padidina kuro ekonomiją, atstato variklio galią ir automobilio pagreiti;.

 

Naudojimas: Pilti į kuro baką prieš pilant degalus. 355ml buteliuko užtenka 75l kuro. Saugoti nuo vaikų.

Degalų purkštukų valiklis

Efektyvus užsiteršusių purkštukų valiklis. Palaiko kuro sistemą neužterštą. Neleidžia atsirasti nuosėdoms purkštukuose ir ant vožtuvų. Sugrąžina įpurškimo taisyklingumą, prarastą galią ir dinamiškumą. Saugo purkštukus nuo korozijos, sutepa purkštukus, įsiurbimo vožtuvus. Užtikrina ekonomiškesnį kuro suvartojimą. Tinka visiems benzininiams varikliams su kuro įpurškimo sistema.

 

Naudojimas: Supilti į benzino baką. Vieno 355 ml indelio užtenka 55-80 litrams benzino. Reguliariai naudoti kas 5-8 tūkst. km. Jei purkštukai labai užsiteršę arba variklis dirba sunkiu režimu (mieste), naudoti vieną indelį vienam kuro bakui. Saugoti rankas, akis. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydymo įstaigą. Saugoti nuo vaikų.

Oktaninio skaičiaus pakėlėjas

Karbiuratoriaus valiklis – aerozolis

Išvalo karbiuratoriaus vidų, jo neišardant ir nenuimant nuo variklio. Ištirpdo visas susidariusias dervas, nuosėdas ir apnašas karbiuratoriuje ir įsiurbimo sistemoje. Apsaugo nuo korozijos, padeda sureguliuoti CO kiekį išmetamosiose dujose. Nekenkia katalizatoriams.

 

Naudojimas: pašildykite variklį, nuimkite oro filtrą. Užpurkškite valiklį ant visų paviršių (oro įsiurbimo, kuro reguliavimo sklendžių ir t.t.). Po kelių minučių užveskite variklį. Užpurkškite valiklį ir ant oro sklendžių bei žiklerių. Degus. Saugoti aerozolį nuo perkaitimo. Saugoti akis ir kvėpavimo takus. Saugoti nuo vaikų.

Tepalo priedas - variklio „daktaras“ + variklio sandariklis

Tai tirštas universalus tepalo priedas, pagerinantis tepalo klampumą, padidina variklio kompresiją ir galingumą, sandarina tarpelius tarp metalinių variklio detalių, sumažina tepalo sąnaudas ir variklio „dūmijimą“, sumažina dirbančio variklio skleidžiamą garsą, saugo variklio detales nuo dilimo. Tinka visiems benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Galima pilti į bet kokį mineralinį arba sintetinį tepalą, nekenkia katalizatoriams. Labai efektyvus priedas ir senesniems varikliams, ir naujiems varikliams, dirbantiems sunkiose sąlygose, kaip prevencinė priemonė.

 

Naudojimas: Supilkite indelio turinį į karštą variklį. Leiskite varikliui padirbėti 5 min. laisva eiga, kad tepalas geriau susimaišytų su priedu. Naudokite priedą arba keisdami tepalą, o jeigu reikia – ir tarp keitimo intervalų. Vieno indelio užtenka 5 litrams tepalo.

Ypatingas, skvarbus, purškiamas tepalas

Įvairių paskirčių efektyviai veikianti priemonė tiek automobiliui, tiek namų ūkio reikmėms:

 

Atpalaiduoja ir sutepa užrūdijusius sujungimus – varžtus, veržles, įvores, trosus, spynas, skląsčius bei kitas besiliečiančias dalis.
Pašalina drėgmę iš spynelių ir uždegimo sistemos dalių, neleidžia dalims oksiduotis, padeda užvesti „drėgną“ variklį.
Pašalina girgždėjimą ir cypimą, sutepa ir nuvalo detales.
Padengia detales apsaugine plėvele, apsaugo nuo korozijos.
Tepalas purškimo būdu pasiekia sunkiai prieinamus sujungimus.

 

Naudojimas: Apipurkškite norimas atpalaiduoti ar sutepti detales. Palaukite kelias minutes, kol tepalas įsiskverbs ir atpalaiduokite detales atitinkamais įrankiais.
Drėgmei iš automobilio uždegimo sistemos pašalinti: apipurkškite paskirstytojo dangtelį iš vidaus, kontaktus bei laidus, palaukite kelias minutes ir bandykite užvesti variklį. Saugoti aerozolį nuo perkaitimo.

Purškiamas silikonas

Stabdžių diskų valiklis

Radiatoriaus ir aušinimo sistemos sandarintojas

Sustabdo nedidelį aušinimo skysčio nutekėjimą iš nesandarios variklio aušinimo sistemos. Neleidžia susidaryti rūdims, korozijai, ir virimo nuosėdoms – kalkėms aušinimo sistemoje. Apsaugo gumines žarnas. Galima maišyti su visais aušinimo skysčiais. Rekomenduojamas visų benzininių ir dyzelinių variklių skysčiu aušinamoms sistemoms.

 

Naudojimas: išplaukite aušinimo sistemą vandeniu arba specialiu plovikliu. Užpildykite sistemą aušinimo skysčiu. Pašildykite variklį, pilnai atidarius salono šildymo sklendę. Suplakite hermetiką ir supilkite į aušinimo sistemą (į plėtimosi bakelį). Leiskite varikliui padirbti tuščia eiga 5-10 min. 355 ml buteliuko užtenka 5-10 ltr aušinimo skysčio. Saugoti rankas, akis. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydymo įstaigą. Saugoti nuo vaikų.

Radiatoriaus ir aušinimo sistemos ploviklis

Priemonė, skirta valyti radiatoriui ir aušinimo sistemai, keičiant aušinimo skystį. Pašalina rūdis ir kalkes, tirpina tepalo dalelytes bei kitas nuosėdas. Neleidžia nešvarumams nusėsti ant aušinimo sistemos dalių sienelių. Apsaugo gumines žarnas, tarpines, kitas aušinimo sistemos dalis. Tinka visų benzininių ir dyzelinių variklių aušinimo sistemoms.

 

Naudojimas: Išleiskite seną aušinimo skystį iš sistemos. Užpildykite sistemą vandeniu. Supilkite gerai išplaktą valiklį į radiatorių. Leiskite varikliui dirbti tuščia eiga ne mažiau 10min. Visą tą laiką salono šildymo sklendė turi būti pilnai atidaryta. Leiskite varikliui ataušti ir išpilkite vandenį kartu su valikliu. Plaukite aušinimo sistemą tol, kol vanduo bus švarus. Užpildykite aušinimo sistemą aušinimo skysčiu. Jei atsirado nuotėkis – sandarinkite TCC radiatoriaus sandarikliu 4918. Saugoti rankas, akis. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydymo įstaigą

Variklio tepimo sistemos sandarintojas

Tepalo priedas, skirtas sustabdyti tepalo nutekėjimą per guminius variklio, pavarų dėžės riebokšlius ir tarpines. Sustabdo tepalo tekėjimą pro nedidelius įtrūkimus, nereikia ardyti variklio, atstato guminių riebokšlių ir tarpinių elastingumą. Tinka naudoti su visais mineraliniais ar sintetiniais tepalais. Rekomenduotinas visiems benzininiams ir dyzeliniams varikliams bei kitiems stacionariems įrengimams. Efektyvus esant tepalo nutekėjimui per vožtuvų riebokšlius. Nepanaikina mechaninių pažeidimų.

 

Naudojimas: supilkite sandariklį į variklį. 355ml užtenka 4-6 litrams tepalo. Priedas pagerina tepalo savybes, bet neprailgina keitimo intervalo. Patekus ant rankų, į akis – plauti vandeniu su muilu, pablogėjus – kreiptis į gydymo įstaigą.

Vairo stiprintuvo skystis

Tai universalus automobilio vairo stiprintuvo skystis. Tenkina GM, Ford, Chrysler, Honda, Toyota, Nissan ir daugumos kitų žymių automobilių gamintojų reikalavimus. Skystis pagamintas mineralinės alyvos pagrindu. Maišomas su kitais mineralinės kilmės vairo stiprintuvo skysčiais. Neleidžia dilti vairo stiprintuvo mechanizmui, atsparus oksidacijai, neputoja.

 

Naudojimas: pilti į automobilio vairo stiprintuvo skysčio bakelį iki reikiamos, pažymėtos  normos. Saugoti nuo vaikų.

Automobilio užvedimą palengvinanti priemonė

Tai eterio pagrindu pagaminta priemonė, palengvinanti automobilio variklio užvedimą, pagrinde naudojama šaltu metų laiku (net iki -54C) arba esant didelei drėgmei. Prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

 

Naudojimas: purkškite skystį į oro filtro įsiurbimo kanalą kelias sekundes ir iš karto tuo pat metu veskite variklį. Jei nepavyko – bandykite dar kartą. Geriausiai, jei automobilį tokiu būdu bandytų užvesti du žmonės. Užsivedus varikliui, benzininiams varikliams: švelniai didinti apsisukimus, dyzeliniams varikliams: nespausti akseleratoriaus pedalo ir nenaudoti pakaitinimo žvakių. Nebandykite užvesti „užpilto (užsisiurbusio)“ variklio – tada reikia 15-20 min palaukti. Degus. Saugoti aerozolį nuo perkaitimo. Saugoti akis ir kvėpavimo takus. Saugoti nuo vaikų.

Stiklo valiklis

Priemonė naudojama valyti automobilio stiklams, veidrodėliams. Gerai išskaido ir pašalina riebalus, nikotiną, vabzdžius, kitus nešvarumus. Turi unikalių komponentų prieš stiklų rasojimą. Pagamintas purškiamų putų pagrindu.

 

Naudojimas: Užpurkšti valiklio ant stiklo ir šiek tiek palaukus – lengvai nuvalyti. Degus. Saugoti aerozolį nuo perkaitimo. Saugoti akis ir kvėpavimo takus. Saugoti nuo vaikų.

Padangų sandariklis

Priemonė, skirta greitam pradurtų padangų remontui, nenuimant rato nuo automobilio. Tinka automobilių, motociklų, mikroautobusų nekamerinių padangų ir padangų su kameromis remontui.

 

Naudojimas: Jeigu radote – ištraukite daiktą, pradūrusi padangą. Suplakite indelio turinį. Užsukite Flat fix vamzdelio antgalį ant padangos ventilio. Nuspauskite indelio galvutę ir įšvirkškite indelio turinį į padangos vidų. Patikrinkite padangos slėgį nuvažiavus 10 km ir po 24 valandų. Remonto dirbtuvėse būtinai perspėkite meistrus apie tai, kad padangoje yra dujų. Saugoti aerozolį nuo perkaitimo. Degus. Saugoti nuo vaikų.

Vairo stiprintuvo sandariklis + kondicionierius

Sandariklis, skirtas sustabdyti skysčio nutekėjimą per guminius vairo stiprintuvo riebokšlius ir tarpines. Sustabdo skysčio tekėjimą pro nedidelius įtrūkimus, atstato tarpinių ir riebokšlių elastingumą, valo sistemą, apsaugo nuo korozijos ir prailgina agregatų tarnavimo laiką. Vairo stiprintuvas dirba švelniau ir tyliau. Išstumia vandenį iš vairo stiprintuvo skysčio, neleidžia oksiduotis.

 

Naudojimas: supilkite sandariklį į vairo stiprintuvo bakelį. Tinka visiems vairo stiprintuvo skysčiams. Patekus ant rankų, į akis – plauti vandeniu su muilu, pablogėjus – kreiptis į gydymo įstaigą.

Gamintojas: www.johnsens.com